Salon kosmetycznyW naszym salonie dbamy o klienta holistycznie.

Wszystkie zabiegi połączone są z aromaterapią,

która odpręża, relaksuje i pobudza zmysły.Do każdego zabiegu dołączamy

specjalistyczny masaż twarzy lub dłoni. Kosmetyka Olkusz

Gabinet Kosmetyczny w Olkuszu – kosmetyczka Olkusz

 • zapraszamy na manicure i pedicure hybrydowy oraz  klasyczny, różnego rodzaju zabiegi na ciało (peelingi, maski), zabiegi na dłonie oraz stopy (peelingi, masaże, maski) masaże relaksacyjne całego ciała oraz regulację i hennę brwi i rzęs.

 • zapraszamy na zabiegi: Elektroporacji, Mezoterapii mikroigłowej, Oxybrazji tlenowej, Mikrodermabrazji, Kriolipolizy oraz Liporadiologii. kosmetyczka Olkusz

 • oferujemy również ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM CO2 – nowoczesne i w pełni bezpieczne zabiegi, pozwalające na odmłodzenie skóry oraz pozbycie się defektów – blizn, przebarwień, znamion itp.

 • zapraszamy również na zabiegi KLAPP Cosmetics – wiodącego, europejskiego producenta profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics.

 • zapraszamy na zabiegi emerginC – oferowane przez firmę najnowocześniejsze, aktywne formuły przeznaczone są do wszystkich typów skóry – od skóry problemowej z wypryskami po skórę z oznakami starzenia, przez wszystkie stany pośrednie. Bez parabenów, syntetycznych aromatów czy barwników.

  Kosmetyka Olkusz

  ZABIEGI emerginC
  ZABIEGI KLAPP COSMETICS
  ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZEŃ
  POZOSTAŁE ZABIEGI