CGF – NIEZWYKŁA MOC KOMÓREK MACIERZYSTYCH

NIEZWYKŁA MOC KOMÓREK MACIERZYSTYCH I CZYNNIKÓW WZROSTU – MEDYCYNA REGENERACYJNA

CGF – concentrated growth factors – to zabieg wykonywany przez dr Pawła Ciubę. Ceny ustalane są indywidualnie po konsultacji z lekarzem na podstawie indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań i mieszczą się w przedziale 600 – 1600 zł.


JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Twoja własna krew zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki któremu uzyskujemy wyodrębnione czynniki wzrostu i komórki macierzyste.
Tak przygotowany materiał zostaje podany w skórę techniką mezoterapii (CGF LIQIUD).


Jeśli Twoja skóra intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi, wykorzystuje do tego zestaw CGF HARMONY. To zapewni dłuższą i silniejszą stymulację. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności.
CGF ONE – skupia działanie terapii na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: dłonie, okolica oczu i ust, owłosiona skóra głowy i szyja.  Jest idealnym zabiegiem profilaktycznym, regenerującym i stymulującym skórę, dzięki optymalnej ilości preparatu i maksymalnej koncentracji czynników wzrostu oraz komórek macierzystych CD34+..


Jak przebiega zabieg CGF?
PRZED ZABIEGIEM:
Umów się na konsultację do certyfikowanego gabinetu medycyny estetycznej. Podczas konsultacji lekarz dobierze odpowiedni produkt z linii CGF (CGF Liquid, CGF Harmony, CGF One) dopasowany do Twoich oczekiwań i planu terapii.
PODCZAS ZABIEGU:
Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą (dot. CGFHarmony).
Dla Twojego komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą .
Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dot. CGFHARMONY).
PO ZABIEGU:
Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.
Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).
Zadbaj o bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu – poproś lekarza o oryginalny paszport pacjenta CGF.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj – KLIK

Zgoda Pacjenta na zabieg – kliknij, by pobrać 

Komórki macierzyste – zabiegi Olkusz