Zabiegi KLAPP

zabiegi KLAPP Cosmetics Olkusz

KLAPP COSMETICS


KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics.

Na terenie Niemiec KLAPP Cosmetics posiada ok. 3500 zadowolonych klientów, a na całym świecie z firmą współpracuje ok. 12.000 profesjonalnych salonów.

Podstawą sukcesów oraz osiągnięć produktowych firmy KLAPP Cosmetics jest innowacja technologiczna, autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży.

W połączeniu z produktami do użytku domowego pozwalającymi zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania, firma KLAPP Cosmetics opracowuje wyspecjalizowane linie na każdy typ i dysfunkcję skóry twarzy i ciała, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej. zabiegi KLAPP Cosmetics Olkusz


zabiegi KLAPP Cosmetics Olkusz

zabiegi KLAPP Cosmetics Olkusz


Wśród jej największych osiągnięć można wymienić:

ASA PEEL – linia kosmetyków, wykorzystująca kombinację kwasów α i β, dzięki której uzyskuje się bardzo intensywne działanie złuszczające i odbudowujące naskórek.

Dodatkowo połączenie z mocznikiem i kwasem hialuronowym potęguje działanie nawilżające, a dodatek kwasu mlekowego zwiększa przenikalność przez naskórek wcześniej wspomnianych substancji;

REPAGEN – patent firmy KLAPP Cosmetics – kompleks aktywnych biologicznie substancji (retinol, ASC III, DMAE, DHEA, kwas hialuronowy, BX ARGIRELINE), oddziałujących na trzy warstwy naszej skory. Dzięki takiej kombinacji efekty zabiegu porównywalne są z liftingiem twarzy wykonywanym przez chirurga plastycznego. Na szczególną uwagę zasługuje tu Argirelina, będąca wierną kopią Botoxu – substancji wprowadzanej drogą iniekcji przez lekarzy medycyny estetycznej w walce z postępującym procesem starzenia się skory;

REPACELL – kosmetyki chroniące DNA komórek oparte na badaniach nagrodzonych Nagrodą Nobla w 2009 roku;

– wykorzystanie ATP, substancji umożliwiającej uwalnianie energii komórkowej, niezbędnej do syntezy białek strukturalnych (kolagen, elastyna), bardzo rzadko o substancji tej mówi się w kosmetologii, częściej w medycynie lub biotechnologii;

– autorskie połączenie 4 typów kwasu hialuronowego (wysoko-, nisko-, mało- i oligocząsteczkowego) w jednym preparacie dało możliwość wielokierunkowego nawilżania skory na jej rożnych poziomach;

– wprowadzenie do kosmetyków kompleksu komórek macierzystych, pozyskiwanych ze specjalnie wyselekcjonowanego szwajcarskiego gatunku jabłoni domowej Malus Domestica, mających zdolność długotrwałego kumulowania wody i utrzymywania tym samym funkcji życiowych komórek oraz świeżo zamrożonych komórek macierzystych w czystej formie obecnych w preparacie Eiszelle;

– SENSITIVE TIME – ZABIEG WYCISZAJĄCY Z BETA GLUCANEM

Alergie i podrażnienia są przeszkodą w poddaniu się relaksowi podczas zabiegu kosmetycznego? SENSITIVE TIME to bezpieczny czas dla Twojej skóry. „Eliksir życia” w postaci ekstraktu z grzybów Shitake ustabilizuje układ immunologiczny skóry, a więc ochroni przed reakcjami alergicznymi. Skóra po zabiegu będzie odświeżona, nawilżona, o wyrównanym kolorycie.

Produkty stosowane podczas zabiegu pozbawione są emulgatorów, chemicznych konserwantów, sztucznych barwników oraz substancji zapachowych.

Doskonałą ochronę dla skóry alergicznej stanowi regularna pielęgnacja w warunkach domowych preparatami: 24h Cream oraz Eye Care z linii BETA GLUCAN.

– POWER EFFECT –  ZABIEG REGENERUJĄCY

Pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu, narażasz skórę na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie masz czasu na regularną pielęgnację?  Twoja skóra potrzebuje silnej stymulacji, dlatego sięgnij po życiodajną witaminę A o niespotykanej dotąd sile działania regenerująco – stymulującego. Efektem 45-minutowej pielęgnacji jest skóra, która w widoczny sposób nabiera elastyczności, świeżości i młodzieńczego blasku.

Kontynuacją dla zabiegu przeprowadzonego w gabinecie jest pielęgnacja domowa preparatami: Cream Ultra, Eye Care Cream oraz Neck & Decollete Cream z linii A CLASSIC.

– SKIN COUPEROSE – ZABIEG WZMACNIAJĄCY DLA SKÓR NACZYNIOWYCH

Zaczerwienione policzki i rozległa sieć popękanych naczyń krwionośnych nie będą już problemem, gdy zdecydujesz się na zabieg SKIN COUPEROSE. Tłuszcz z afrykańskiego masłosza wraz z końskimi kasztanami ukoją skórę, złagodzą podrażnienia i zlikwidują stany zapalne. Po zabiegu rumień zniknie, a skóra będzie naturalnie rozświetlona.

Kontynuacją dla zabiegu przeprowadzonego 1 – 2 razy w tygodniu jest pielęgnacja domowa preparatami: Daily Cream Protection, Couperose Serum oraz Gentle Eye Protection z linii IMMUN.

– SKIN PUSH UP – ZABIEG NAWILŻAJĄCO – UJĘDRNIAJĄCY

Zabieg SKIN PUSH UP oznacza dla Ciebie koniec myśli o upływającym czasie. To idealne rozwiązanie problemów związanych z oznakami starzenia.  Proteiny jedwabiu, ceramidy oraz kwas hialuronowy uzupełnią wszelkie niedobory skóry i zapewnią odzyskanie elastyczności i młodzieńczego napięcia.

Kontynuacją dla zabiegu przeprowadzonego 1 – 2 razy w tygodniu jest pielęgnacja domowa preparatami: Lifting Cream  Day&Night oraz  Hydra Complete z linii X-TREME.

– HYDRA PLUS – ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Chcesz, aby Twoja skóra miała świeży i młodzieńczy wygląd przez długi czas? Pamiętaj, że potrzebuje ona systematycznego nawilżenia. Potrójny kompleks nawilżający ochroni skórę przed utratą wilgotności i wyrówna niedobory wody w jej najgłębszych warstwach. Zabieg zmniejszy nieprzyjemne uczucie napięcia, skóra odzyska aksamitną gładkość, promienny wygląd i koloryt.

Kontynuacją dla zabiegu przeprowadzonego 1 – 2 razy w tygodniu jest pielęgnacja domowa preparatami: Hyaluronic Serum oraz Hyaluronic Cream z linii HYALURONIC.

– SKIN POWER O2- ZABIEG DOTLENIAJĄCO-LIFTINGUJĄCY

Szara i pozbawiona blasku skóra, to efekt wielogodzinnej pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu, braku świeżego powietrza i niedoboru snu. Chcesz to zmienić? Rozpocznij od pielęgnacji zabiegiem SKIN POWER O2, a Twoja skóra odzyska promienny wygląd i jednolity koloryt oraz pozbędzie się oznak stresu.  Po zabiegu twarz stanie się odmłodzona, rozjaśniona i wspaniale odprężona.

Kontynuacją dla zabiegu przeprowadzonego 1 – 2 razy w tygodniu jest pielęgnacja domowa preparatami: Rejuvenation Cell Hydration Concentrate oraz Rejuvenation Cell Telomere Protection Concentrate z linii X-TREME.

– SKIN BALANCING – ZABIEG NORMALIZUJĄCY 

Twoja skóra jest szara i błyszcząca, a makijaż szybko traci świeżość? SKIN BALANCING przeznaczony specjalnie dla skóry tłustej z problemem błyszczenia i lepkości, dzięki obecności ekstraktu z kory drzewa Enanthia Chlorantha zbilansuje wydzielanie łoju, a skóra stanie się oczyszczona i matowa. Kosmeceutyk ten ochroni skórę przed infekcjami i zmianami trądzikowymi w każdym wieku.

Uzupełnieniem zabiegów jest pielęgnacja domowa preparatami: Sebum Cleanser oraz Oil Free Lotion z linii PSC.

– OXYTHERAPY FACE –  dotlenienie skóry twarzy

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy skóra traci swój młodzieńczy blask: jest szara, źle ukrwiona, mało elastyczna. Niezbędny staje się zabieg OXYTHERAPY FACE, bowiem dotleniona skóra jest jednocześnie zrelaksowana, wygładzona, pozbawiona oznak zmęczenia i odzyskuje swoją witalność oraz blask.

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów wykonywanych 1 – 2 razy tygodniowo jest pielęgnacja domowa preparatami: Daily Cream Protection oraz Gentle Eye Protection z linii IMMUN.

– SKIN DETOX – ZABIEG DETOKSYKUJĄCY

Stres oksydacyjny to stan zakłóconej równowagi między wolnymi rodnikami, a antyoksydantami w organizmie. Duet ten naturalnie występuje w organizmie, a jego obecność jest niezbędna do prawidłowego przebiegu wielu procesów życiowych. Jednak, gdy dojdzie do wzrostu produkcji wolnych rodników lub spadku aktywności antyoksydantów, dochodzi do tzw. stresu oksydacyjnego. Może on prowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia DNA komórek, a nawet ich całkowitego rozpadu. Skin Detox to zabieg, który wspiera skórę w odprowadzaniu substancji toksycznych, pozwala komórkom ponownie prawidłowo funkcjonować, redukuje oznaki zmęczenia, przywraca prawidłowy kontur twarzy, ujędrnia go i odmładza

– MOISTURIZING AMPOULE INFUSION – INTENSYWNA PIELĘGNACJA AMPUŁKOWA /nawilżająca, energetyzująca, napinająca zabiegi KLAPP Cosmetics Olkusz

Pielęgnacja określonego typu cery koncentratami substancji aktywnych zamkniętych w ampułkach stanowi doskonały bodziec dla naprawczych funkcji skóry. Dzięki bogatej zawartości składników wiele problemów skórnych można rozwiązać z widocznym efektem. Intensywna terapia ampułkowa umożliwia indywidualne podejście do zmian skórnych, ale przede wszystkim wtłoczenie do naskórka takiej ilości substancji aktywnych, jaka jest w danej chwili niezbędna dla wsparcia jego procesów fizjologicznych.

zabiegi KLAPP Cosmetics Olkusz