Salon kosmetyczny

W naszym salonie dbamy o klienta holistycznie.
Wszystkie zabiegi połączone są z aromaterapią, która odpręża, relaksuje i pobudza zmysły.
Do każdego zabiegu dołączamy specjalistyczny masaż twarzy lub dłoni.

Gabinet Kosmetyczny w Olkuszu

  • zapraszamy na manicure i pedicure hybrydowy oraz klasyczny, różnego rodzaju zabiegi na ciało (peelingi, maski), zabiegi na dłonie oraz stopy (peelingi, masaże, maski) masaże relaksacyjne całego ciała oraz regulację i hennę brwi i rzęs.
  • zapraszamy na zabiegi: Elektroporacji, Mezoterapii mikroigłowej, Oxybrazji tlenowej, Mikrodermabrazji, Kriolipolizy oraz Liporadiologii.
  • oferujemy również ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM CO2 – nowoczesne i w pełni bezpieczne zabiegi, pozwalające na odmłodzenie skóry oraz pozbycie się defektów – blizn, przebarwień, znamion itp.
  • zapraszamy również na zabiegi KLAPP Cosmetics – wiodącego, europejskiego producenta profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics.
  • zapraszamy na zabiegi emerginC – oferowane przez firmę najnowocześniejsze, aktywne formuły przeznaczone są do wszystkich typów skóry od skóry problemowej z wypryskami po skórę z oznakami starzenia, przez wszystkie stany pośrednie. Bez parabenów, syntetycznych aromatów czy barwników.

ZABIEGI DERMAQUEST

Światowy lider terapii opartych na czystym retinolu!

ZABIEGI KLAPP COSMETICS

kosmetyki chroniące DNA komórek oparte na badaniach nagrodzonych Nagrodą Nobla.

ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZEŃ

pozwalające na odmłodzenie skóry oraz pozbycie się defektów – blizn, przebarwień, znamion itp.

POZOSTAŁE ZABIEGI

Zapraszamy na różnego rodzaju zabiegi na ciało, zabiegi na dłonie oraz stopy, masaże oraz regulację i hennę brwi i rzęs.

Jak możemy Ci pomóc? Napisz do nas.
Zarezerwuj termin wizyty.